ART / Oil paintings / Oil painting 14534108
nr 1453 4108
OIL PAINTING
unidentified artist. Afrikansk komposition. Signerad Obidié. Oil on canvas, 92x115 cm, unframed,
Oidentifierad konstnär. Afrikansk komposition. Signerad Obidié. Olja på duk, 92x115 cm, oramad
SEK 100
Monday Mars 7 2022
at 19:52:40
7/3 19:47:41